Terug naar het Begin

Dit weekend was in Appingedam en omstreken het tweedaagse festival Terug naar het Begin.

In onze kerk werd in drie korte voorstellingen door de groep Noordstaat het slavernijverleden in spoken word in beeld gebracht. Confronterend, maar niet beschuldigend en eindigend in een handreiking en een open blik naar de toekomst. “Groningen, we hebben je lief!”
Er werd vol aandacht geluisterd en nagepraat. De voorstelling riep veel op, veelal een positieve en instemmende, soms ook verontwaardigde respons.
Gisteren stond er de hele dag een koude westenwind, maar vandaag was die gedraaid en konden de bezoekers genieten van de zon en het weidse land. En van een bezoek aan de biologische boerderij van Irene en Jaap, op Krewerderweg 2. Bijzonder op zulke dagen zijn de ontmoetingen met al die verschillende mensen uit het hele land. Ze hebben Groningen van een zonnige en hartelijke kant leren kennen.

Reacties zijn gesloten.