Festival Terug naar het Begin

Al voor de 11e keer doet onze kerk mee aan het Festival Terug naar het begin, een festival dat in en rondom Appingedam plaatsvindt is allerlei kerken en op andere locaties. Zang, poëzie, theater, dans, tentoonstellingen, voordrachten…. een boeiende waaier van uiteenlopende creatieve activiteiten. Drie voorstellingen per dag. Men begeeft zich op de fiets of per auto van de ene naar de andere plek, en intussen maakt men kennis met het Groninger land en met de mooie middeleeuwse kerken. Iedereen is benieuwd en heeft er zin in. Dat zorgt voor een gemoedelijke, enthousiaste sfeer, dankbaar publiek. Dat is tenminste onze ervaring van de afgelopen jaren. Toch is het telkens weer een avontuur voor de organisatie en voor ons: lukt het allemaal, sluit de planning goed aan bij de af te leggen routes, en hoe wordt het weer? We wachten het af.
Bij ons in de kerk treden spoken word artist Cissy Joan en de groep Noordstaat op, voor ons onbekende artiesten. Welkom en we zijn benieuwd.

Reacties zijn gesloten.