Vervolg: 10 december afscheid Peter Breukink

Een kleine aanvulling van een van de Maria’s!

Op de afscheidsavond voor en door de plaatselijke commissies van onze kerken, werd Peter Breukinks 32 jarige staat van dienst als directeur van de SOGK alom geroemd. Hij heeft de toon gezet en ervoor gezorgd dat de stichting “van ons allemaal”  is geworden; de plaatselijke commissie hebben veel ruimte voor eigen verantwoordelijkheid en ondernemingszin, en worden waar nodig ondersteund door de medewerkers van de Stichting. Ze zijn ook de ogen, oren en handen van de SOGK; 92 kerken zijn anders niet te beheren.

Peter  Breukink treinde dagelijks tussen Zutphen en Groningen

In de kerk van Middelstum traden vertegenwoordigers van veel plaatselijke commissies op. De zusters van de Mariakerken Krewerd en Oosterwijtwerd beten het spits af.  Een voor een meldden zich Zr. Maria Ripperdina, zr. Maria Ecclesia, zr. Maria Pecunia en zr. Maria Voluntaria.  (Voluntaria kwam, op de fiets door het middenpad, gelukkig net op tijd).Ze sloten af met het hartverscheurende lied: Je gaat ons verlaten, Peter, ’t Is niet goed te praten Peter! (op de wijs van: Je hebt ons bedrogen Gerrit, uit Ja zuster, nee zuster), flink meegezongen door de 200 aanwezige vrijwilligers.

Peter, het ga je goed !

Reacties zijn gesloten.