Terug naar het Begin 2019 – Rosa Everts met Schiltraem in de Mariakerk

24 – 26 mei– Als deelnemer aan het festival Terug naar het Begin exposeert beeldend kunstenaar Rosa Everts in onze kerk.. Kom gerust kijken! Entree gratis

Rosa Everts in onze kerk. De Mariakerk van Oosterwijtwerd is van oorsprong een plek waar mensen uit de omgeving naartoe vluchten tijdens hoogwater. Zou dit scenario in de toekomst, door de stijgende zeespiegel opnieuw denkbaar zijn? Met haar installatie Schiltraem, middelnederlands voor schuilplaats, schetst kunstenaar Rosa Everts een dystopisch toekomstbeeld waarin mensen opnieuw schuilen voor het hoge water in de kerk. Ontdek hoe ze speelt met thema’s als afwezigheid, onzichtbaarheid en het onbekende: “want ook de dingen die je niet ziet, of buiten beeld laat, kunnen een verhaal vertellen”.Rosa Everts

Deze kunstinstallatie is onderdeel van de Kunstroute . De Kunstroute is mede mogelijk dankzij het Mondriaan Fonds en het Ben Remkes Cultuurfonds

Reacties zijn gesloten.