Rosa Everts met Schiltraem en in Rehoboth koek en taart vandaag

26 mei– Als deelnemer aan het festival Terug naar het Begin exposeert beeldend kunstenaar Rosa Everts in onze kerk.. Kom gerust kijken! Entree gratis en daarna kun je iets lekkers eten in Rehoboth, verkoop daarvan is voor “Feestival”

Met haar installatie Schiltraem, middelnederlands voor schuilplaats, schetst kunstenaar Rosa Everts een dystopisch toekomstbeeld waarin mensen opnieuw schuilen voor het hoge water in de kerk. Ontdek hoe ze speelt met thema’s als afwezigheid, onzichtbaarheid en het onbekende: “want ook de dingen die je niet ziet, of buiten beeld laat, kunnen een verhaal vertellen”.

Deze kunstinstallatie is onderdeel van de Kunstroute . De Kunstroute is mede mogelijk dankzij het Mondriaan Fonds en het Ben Remkes Cultuurfonds

Reacties zijn gesloten.