Oekraine en Oosterwijtwerd

Zoals overal is er ook in onze kerk aandacht voor de oorlog in Oekraïne. Zoals op 2 maart, toen we op Aswoensdag samenwerkten met de kerkelijke gemeente Maarland. Met het Askruisje werd de Veertigdagentijd ingeluid. Ook in Rondom de Stilte, 3 maart, waren we met onze gedachten en woorden bij de verschrikkingen van de oorlog en de hoop op vrede.
Vrijdagavond was er in Loppersum een korte bijeenkomst op het Marktplein. Eigenlijk in een schijnbaar machteloos gebaar om iets te ‘doen’. Uit dit initiatief ‘Loppersum voor Oekraine’ (elke vrijdag 17.30 u) kwamen praktische acties voort, die doorgaan zolang het nodig is. Op de website van de gemeente Eemsdelta zijn inzamelpunten bekend gemaakt. Voor informatie over deze acties neem gerust contact met ons op, op het contactformulier van de kerk.

Reacties zijn gesloten.